Pre-cut sistema

Naudojant “pre-cut” sistemą karkasinio namo statybai, statybos procesas vyksta lengvai ir greitai. Šios sistemos pagrindinė idėja – “pasidaryk pats”. Nesudėtingos konstrukcijos pastatą gali susirinkti pats užsakovas, tai leidžia sumažinti namo statybų išlaidas. Mūsų projektuotojai pateiks jums išsamią informaciją apie tai, kaip sumontuoti namą, kiek reikės tvirtinimo detalių, kad statybų procesas būtų kuo paprastesnis.

Paruoštam statybai karkasiniui namui naudojant “pre-cut” sistemą, visos reikalingos medinės detalės yra supjautos ir sužymėtos. Dėka iš anksto paruoštų namo sudedamų detalių, nėra būtinybės naudoti skersinio pjovimų staklių ar matavimo priemonių, jums tiesiog reikia sudėti sužymėtas detales į tam skirtas vietas ir jas sutvirtinti. Pačiam montuojant sienas iš pagamintų detalių, rekomenduojame naudoti lygų, horizontalų pagrindą (medinę perdangą ar betono pamatą), kuris leidžia horizontaliai surinktas sienų konstrukcijas statyti kaip namo sienų elementus.

Tinkamiausias pasirinkimas

Visos namo surinkimui reikalingos statybinės medžiagos, detalės yra pristatomos į jūsų statybos aikštelę. Jeigu namo statybai, apsisprendėte samdyti įmonę, tai mūsų įmonės specialistai (standartinį apie 150m2 namo karkasą) jums surinktų per 1-2 savaites, o pilną namo įrengimą atliktų per 4-6 mėn.

Pre-cut-system---SCANSTATYBA

Statant dviejų aukštų namą, pirmo aukšto pamatas ir antro aukšto perdanga atstoja pagrindą sienų karkasui surinkti. Naudojant iš anksto supjaustytą medieną ir rekomenduojamą statybos principą, jūs sutaupysite daug ir brangiai kainuojančio laiko statybos metu. “Pre-cut” sistema mažina ir transporto išlaidas, kadangi nereikalingas kranas, nes visą namą laisvai galima susirinkti rankomis.

Namo statybai reikalingų detalių gaminimo procesas trunka nuo 1-2 savaičių.